Oktoober 2015

Külli Luuk ja Taimi Elenurm kirjutavad tervisedendusest töökohal. Hea mainega ja eelistatud tööandjad pööravad palju tähelepanu ning leiavad võimalusi töötajate tervise hoidmiseks ja edendamiseks. Meenuta ka PP personalitöö parima praktika Ericssoni Terviseakadeemia lugu juunikuu numbrist.

Selle ajakirjanumbri veergudel kirjutame ka toredatest kohtumistest Heigo Kaldra ja Kristi Mikiveriga. Heigo seisukoht on, et personalijuhid peaksid organisatsioonis nõudma strateegilist rolli, tegelemaks plaanimise ja väärtuste ning organisatsioonikultuuri ja muu, firma jaoks kõige olulisemaga, personalitöö tehnilist ja organisatoorset tegevust oleks aga mõttekas teenusena sisse osta. Kristi räägib oma kogemustest töötamisel nii era- kui ka avalikus sektoris. Kas personalitöö on neis ikka nii erinev, kui tahetakse väita? Kristi kinnitab ja lükkab ümber mõned müüdid, mis nende sektorite kohta ringleb.

 

Parima praktika rubriigis kiikame PRIA-sse, Helle Saaremägi jagab sisekoolituste süsteemi loomise kogemust. Videotagasiside on üks meetod inimeste arendamisel ja Kadri Kõiv räägib, mida olulist peaks videotagasisidega koolituse kohta teadma.

Edaspidi uurime jätkuvalt palganumbreid ja töötasudega seotud prognoose, mis mida mõjutab, kuhu liigume, et oleks tööjõukulude eelarve koostamiseks vajalikku taustainfot.

 

Head lugemist, värvilist ja seenerohket sügist!

Jaga julgesti meiega tekkinud mõtteid aadressil [email protected]

PP-48_kaas

Laadi infoleht PDF-failina